Hakkımızda

Misyonumuz

Deri ürünleri danışmanlığı, özelleştirilmiş tasarım ve yüksek kalite standartlarıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan, güvenilir ve yenilikçi bir marka olmak için çalışıyoruz. İtalya’nın moda merkezinden gelen derileri ve Türk el işçiliği ile birleştirerek, müşterilerimize kaliteli, şık ve fonksiyonel ürünler sunmaya odaklanıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, deri ürünleri sektöründe liderliği ve güveni sağlamayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimize mükemmel kaliteye sahip, şık ve fonksiyonel deri ürünleri sunarak, dünya çapında tanınan bir deri üretim markası olmayı hedefliyoruz. İnovasyon ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, deri ürünlerindeki öncü konumumuzu sürdürmek ve müşterilerimizin hayatlarını daha rahat ve stil sahibi kılmak için sürekli olarak gelişmeyi ve ilerlemeyi amaçlıyoruz.

Yüksek Kaliteli Ürünler
Esnek Üretim Süreci
Müşteri Odaklı Hizmet
Videoyu oynat

Tarihimiz

1986 yılından 2000’li yıllara kadar toptan ürün satışı yapan Gündoğdular Deri, 2003 yılından itibaren kendi ürünlerini üretmek için bir üretim tesisi kurdu. Kısa sürede üretim konusunda uzmanlaşarak yurtdışında üretim yapmayı hedefledi ve ilk çalışmalarını Yunanistan, Almanya ve Rusya üzerinde gerçekleştirdi.

 

Hızla başarı elde eden Gündoğdular Deri, Almanya’da Strenesse, Bogner, Rene Lezard gibi markaların deri çanta üretimini üstlendi. 2013’ten itibaren pazarını genişletmek isteyen Gündoğdular Deri, büyüme yolunda atılım yaparak üretim kapasitesini artırdı ve pazarlama departmanını genişletti.

 

Daha sonra Amerika pazarında CUYANA, MARK AND GRAHAM, İspanya’da TEMPE, Hollanda’da Fred de la Bretoniere, Shabbies Amsterdam gibi markaların deri çanta üretimlerinde pay sahibi oldu. Bugün, yılda 150.000 deri çanta üretim kapasitesine sahip olan Gündoğdular Deri, emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

Siz de, ürünlerimizi keşfederek kalite ve estetiğin birleşiminden oluşan ürünlerimize sahip olabilirsiniz. Her zaman yanınızdayız!

Asik Veysel Mh. 5853. Sok. No:7 Karabaglar, Izmir, Turkey
Çalışma Saatleri:

08:00 - 18:30